Wczytywanie
Proszę czekać, trwa wczytywanie strony

Twój Świat Brwi
Brush&Lash to miejsce z wieloletnią historią od zawsze dedykowane brwiom. Filozofią marki od jej założenia jest naturalność stylizacji zgodna z najnowszymi trendami, ale zawsze z indywidualnym podejściem do klienta, bezpieczeństwem i dbałością o każdy szczegół.

Brush & Lash


Utworzone w 2019 roku

Powstało w momencie, kiedy w Polsce dopiero uczyłyśmy się dbać o brwi.


Chciałam stworzyć miejsce, skupiające się tylko na stylizacji brwi oraz edukować klientki jak dbać o swoje brwi w domu, bo na tamtą chwilę takiego miejsca na mapie Katowic nie było.


Image Title

Brush&Lash W Liczbach


Wykonanych
zabiegów

0

Przeszkolonych
osób

0

Lat
W Branży

0

Image Title

Joanna Gutkowska


Brow Master, Instruktor i linergistka

Specjalizuję się w naturalnych stylizacjach indywidualnie dopasowanych do urody klientek.


Moją wizytówką jest wysoka estetyka pracy, precyzja, dokładność, bezpieczeństwo i najwyższa jakość usług.


Zawsze pracuję na najlepszych i sprawdzonych produktach.


Szkolenia

Szkolenia z zakresu laminacji brwi i henny pudrowej opracowałam w taki sposób aby przygotować Cię do samodzielnej i bezpiecznej pracy z klientem. To skarbnica wiedzy zbieranej przez lata. Cześć teoretyczna zamknięta została w obszernym skrypcie. W części praktycznej poznasz moje techniki pracy z brwiami, wpoję Ci nawyki, które pozwolą Ci na uzyskanie najlepszych efektów optymalnie dopasowanych do oczekiwań klienta.Makijaż Permanentny

Makijaż permanentny to delikatne podkreślenie kobiecego piękna. Która z nas nie marzy o pięknie podkreślonych brwiach każdego ranka i soczystych ustach, którym nie potrzeba nic oprócz błyszczyka? Obecne techniki pigmentacji pozwalają na osiągnięcie takich wygojeń , które wyglądają dobrze również będąc bez makijażu. Makijaż permanentny w mojej estetyce ma w naturalny sposób podkreślać urodę klientki, może być mniej lub bardziej nasycony ale nie przerysowany i indywidualnie dopasowany kolorem i kształtem. Takie efekty uzyskuję dzięki technikom SOFT OMBRE BROWS i SATIN LIPS
Nasza oferta stylizacji brwi to doskonała opcja dla wszystkich, którzy pragną podkreślić swoje naturalne piękno i wyrazić swój indywidualny styl. W Brush&Lash wykonasz kompleksowe usługi, które obejmują hennę pudrową, farbowanie, laminację brwi, regulację brwi oraz rozjaśnianie brwi, aby zapewnić Ci piękne i perfekcyjnie zdefiniowane brwi.

Stylizacja Brwi0
O Marce
Historia Powstania Brush&Lash